Renaissance of Light

Forum Klanu


#1 2008-11-22 11:30:50

Cycus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-05
Posty: 10
Punktów :   

NOWY REGULAMIN!!!

Bardzo proszę o wypowiadanie się w tym temacie na temat zmian w regulaminie.
Co chcecie poprawić, co dodać lub usunąć i jak w ogóle wg Was ma ten klan działać?
Na podstawie poniższych wypowiedzi zbudujemy zasady, które będą przez Wszystkich akceptowane i mam nadzieję respektowane.

Główne tematy to:
1 kara za przetrzymywanie sprzętu po wylogowaniu
2 kara za niedołączenie do oblegu
3 sposób rezerwacji sprzętu (obecny na forum jest bardzo dobry ale chyba tylko 3 czy 4 osoby z niego korzystają)
4 przekazywanie vicka (zielonego)
5 pozostałe

Najlepiej wypowiadać się w poście na  każdy punkt wg powyższej kolejności, to mi ułatwi sprawę z zebraniem wszystkiego razem.

ave

Offline

 

#2 2008-11-23 11:40:52

Cristero

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: NOWY REGULAMIN!!!

1. Zaczne od szczescia. Obecny sposob wydaje sie byc dobrym rozwiazaniem. Zostawilbym go jak jest.
2. Dolaczanie do oblegow o kwadrat i surowce obowiazkowe zawsze, brak obecnosci karany ostrzezeniem w wiadomosci klanowej i automatyczne oznaczenie tej osoby (moze byc jakas czarna lista na forum ;p) Przy drugim takim incydencie wyrzucenie z klanu.
Oblegi zwiazne z zadaniami bylyby bez kar.
3. Za przetrzymanie sprzetu przez noc (tak jak mi to sie zdarzylo) rozebranie i automatyczny ban na max 1 dzien. Dluzsze kary nie maja sensu. Zbyt duze oslabianie klanu.
4. O vicku i przekazywaniu zielonego bedziemy mogli podyskutowac gdy najemnicy beda nam potrzebni.

ave

Ostatnio edytowany przez Cristero (2008-11-23 11:42:17)

Offline

 

#3 2008-11-23 21:15:59

Eisvogel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: NOWY REGULAMIN!!!

No to ja tez zaczne od szczescia :
1.Tak jak juz zauwazyl Cristero ten sposob jest calkiem dobry.Inna mozliwoscia jest taka: W wiadomosciach widocznych dla czlonkow klanu (ktos o tym pisal klanowke) i zapisy przez napisanie PW do szefa lub Vice i wpisanie w temacie wiadomosci np. luck 21:00-22:00 wiem obciaza to szefa i vice.Dlatego uwazam ze zapisy na forum jest Ok
2.Co do dolaczania do oblegow to chyba nie musze mowic ze dolaczaja wszyscy(chyba ze chodzi o obleg zwiazany z zadaniem-brak udzialu bez kary).Za brak udzialu kara w postaci jakiegos znaczka 2 lub 3 takie znaczki za brak udzialu w oblegu klanowym wylot z klanu.
3 i 4.Za przetrzymanie sprzetu rozebranie delikwenta i ban na 1 dzien za kolejne przetrzymanie rozebranie i ban na 2 dni itd(i wlasnie tu by sie przydalo przekazywanie vicka mial by kto rozbierac )

5.Jesli chodzi o pozostale: hmmm powinnismy dac sobie troche czasu na zgranie sie ( nie klucic sie ) tylko wspolpracowac ( znam to z doswiadczena na r7 tez roznie bylo ) nie mozemy sobie pozwolic wlasnie teraz na wyrzucanie lub odchodzenie klanowiczow z takiego czy innego powodu ( nie dotyczy dlugich i niezgloszonych nieobecnosci) od tego jest system kar i ostrzezen.Wiem wiem to nie przechowalnia ale przedewszystkim powinnismy sie zgrac a w kilka dni to sie nie da.I to chyba tyle oczywiscie to jest tylko moje skromne zdanie.Jak cos sobie jeszcze przypomne to dopisze

Pozdrawiam

Offline

 

#4 2008-11-23 21:35:57

roger27

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: NOWY REGULAMIN!!!

1. jezeli chodzi kara za przetrzymanie sprzetu powinna wynosic moim zdanie 2 dni dlatego zeby taki grac na przyszlosc bardziej uwazal jeden dzien to stanowczo za malo
2. jezeli chodzi o kary za niedolaczenia do obegow to powinien byc system gwiazdeczek 2 gwiazdki za trzecia gwiazdke sajonara z klanu
3. jezeli chodzi o lucka to pomysl jest oki dzieki temu zmusza graczy na przejzelie forum klanowym i wtedy mozemy sie nawet lepiej poznac
4. jezeli chodzi o wicka hmmmmmm sam niewiem ruchomy vicek jest przewaznie na oblegach jak trzeba czekac na najemnikow ale to jest sprawa do uzgodnienia bo wtedy jest na glowie szefa vicek jest poto zeby pomoc szefowi pilnowac regulaminu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.309elektryk.pun.pl www.pokemon-master-game.pun.pl www.wwegame.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.eforg.pun.pl